+420 724 163 830
info@all4website.cz

Hardware - Software - WWW - Servis

Provozovna

Jan Fazekaš

Kájovská 102

Větřní   382 11

Tel: 724 163 830

Hot Line: 724 163 830

Ičo: 735 06 095

Zapsán v Živnostenském rejstříku

Úřad příslušný podle § 71 odst. 2 živnostenského zákona: Městský úřad Český Krumlov

Proč mám koupit zrovna značku LYNX a ne nějakou jinou?
Počítač LYNX je kvalitním výkonným pomocníkem do práce i domů. Osvědčil se jako kancelářská sestava i jako herní počítač. Soubor pečlivě vybraných značkových komponent špičkové kvality spolu s operačním systémem tvoří vždy vyvážený kompatibilní celek. 

Cena je přiměřená výkonu počítače a u akčních skladových sestav, které se vyrábí ve větších sériích, pak bývá ještě výhodnější. Konfigurace všech PC LYNX jdou ruku v ruce s moderními technologiemi a trendy, tedy komponenty jsou vždy vybírány z nejnovějších typů v nabídce jejich výrobců.
Skladové modely počítačů LYNX se průběžně přizpůsobují poptávce.
 

 

Co si mám koupit? Akční model nebo něco speciálního?

Výběr vhodné sestavy je dobré vždy předem konzultovat s prodejcem LYNX nebo odpovědným obchodníkem v hypermarketu. Škála modelů LYNX dovoluje vybírat každému podle jeho nároků, tedy je napřed nutné se zamyslet, na jakou činnost budeme nový počítač používat:
  • K práci? Chceme pracovat především v kancelářských programech, s elektronickou poštou, vyhledávat informace na Internetu?
  • Na hraní? Kupujeme počítač především dětem a sobě na hraní her, přehrávání hudby a surfování po internetu?
  • Jako multimediální centrum domácí zábavy? Chceme od počítače, aby si poradil s úpravou fotek, videem, hudbou, Internetem, jednoduššími hrami nebo domácím účetnictvím? 

    Dalším kritériem výběru správné sestavy jsou speciální požadavky na konfiguraci (nadstandardní osazení dvou HDD nebo grafických karet apod.) – zvolte konfigurovatelnou sestavu.

    Z časového hlediska: pokud potřebujete počítač ihned nebo do druhého dne nebo pokud si raději počkáte na svoji vysněnou konfiguraci. Záleží na tom, nakolik je čas rozhodujícím kritériem. Neméně důležitým činitelem je cena: kolik do nového počítače chceme nebo můžeme investovat. Vybere si každý mezi skladovými zásobami nebo zákaznickými konfiguracemi.
 
velký výběr, rychlá doprava
Jaká mají jednotlivé volby specifika?
V okamžiku, kdy si ujasníte jednotlivé požadavky na počítač, můžete vybírat:
 
Akční sestavy (skladové)
 
Sestava je k dodání za 0+1 den. To znamená, že je již vyrobena a po Vaší objednávce by měl být počítač u prodejce LYNX následující pracovní den k odběru.
 
Skladem je vždy tolik různých modelů, že je možné vždy vybrat vyhovující sestavu.
 
Konfigurovatelné sestavy (tzv. zákaznické)
 

Sestava je k dodání 2+1 den od zadání sestavy do výroby. Jinými slovy: počítač je do dvou dnů vyroben a jeden den zabere jeho distribuce.

Pro kofigurovatelné sestavy nás prosím kontaktujte na E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 
Dá se nějakým způsobem prodloužit záruka?
Záruku u všech počítačů LYNX lze prodloužit ze standardních 2 let na 3 roky, a to za poplatek 500 Kč. Prodloužení záruky lze uskutečnit nejpozději před vypršením standardní záruky.
Co splátky, umíte?
Pokud si zákazník přeje pořídit počítač LYNX na splátky, pak u většiny LYNX partnerů i v hypermarketech lze uzavřít smlouvu přímo s některou ze splátkových společností.
Jaké další služby nabízíte?
Každý LYNX prodejce vždy disponuje aktuálními a podrobnými technickými informacemi, je připraven zákazníka vyslechnout a poradit mu s výběrem správné konfigurace tak, aby kupující investoval přesně do sestavy, kterou plně využije pro svou práci nebo zábavu.

Nadstandardní služby jsou v různém rozsahu nabízeny přímo samotnými prodejci LYNX. Mezi nejčastěji poskytované patří dovoz počítače do domu, zapojení PC a krátké zaškolení uživatele, instalace nadstandardního software apod. Tyto služby jsou plně v režii prodejců a jsou i zpoplatněny dle jejich prodejních ceníků.
 

 

Přihlášení

Partneři

Jsme partnery:

LYNX

TRILINE

HAL 3000

Hewlett Packard

NORTON by Symantec

Western digital

 

 

 

Online platba