+420 724 163 830
info@all4website.cz

Hardware - Software - WWW - Servis

Provozovna

Jan Fazekaš

Kájovská 102

Větřní   382 11

Tel: 724 163 830

Hot Line: 724 163 830

Ičo: 735 06 095

Zapsán v Živnostenském rejstříku

Úřad příslušný podle § 71 odst. 2 živnostenského zákona: Městský úřad Český Krumlov

Popis počítačů PRIMA PC

 

Konfiguraci sestav PRIMA PC Vám rádi upravíme dle Vašeho přání, případně Vám k PC rádi dodáme libovolné příslušenství. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.


Co mi přijde domů?

Zákazník má možnost ke všem počítačům z naší nabídky zakoupit legální operační systém Windows 7 nebo Windows 8. V případě zakoupení systému Windows spolu s PC bude tento systém v počítači předinstalován, aktivován a aktualizován. Současně budou v počítači nainstalovány veškeré ovladače. PC tedy bude po vybalení rovnou připraveno k práci.

Kromě operačního systému budete mít v počítači jako dárek od nás nainstalován vypalovací program NERO, internetové prohlížeče CHROME a FIREFOX, Acrobat Reader, CC cleaner, kodeky pro přehrávání filmů, VLC na přehrávání filmů, WinRAR a WinZIP a práci s archívy, Skype, ICQ, kancelářský balík Open Office v nejnovější verzi, Adobe Flash player, IrfanView na prohlížení fotografií, FoxMail na práci s elektronickou poštou a somozřejmě antivirový program Avast.

Pokud zákazník nepožaduje k PC novou licenci operačního systému, bude PC automaticky obsahovat zkušební verzi Windows 7 Home Premium CZ 64bit, která bude plně funkční po dobu 30 dní. I v tomto případě tedy bude PC po vybalení rovnou připraveno k práci.

Na přání Vám můžeme předinstalovat i jiné verze Windows, případně nechat PC zcela bez systému. Automaticky při instalaci rozdělujeme pevný disk na dvě části, na první je nainstalovaný systém a programy, na druhé části disku jsou poté ukládána Vaše data. Je to ztoho důvodu že pokud by došlo k pádu systému a následnému přeinstalování, nepřijdete tak o svá drahocená data.

Pokud ovšem disk rozdělit nechcete, ponecháme jej v plné velikosti.

Tyto požadavky prosím uvádějte do poznámky k objednávce.


Platba

Za počítačové sestavy se platí převodem a to se zálohou v minimální výši 50% z ceny sestavy.

Je to z důvodu že každý PC je sestavován přímo na každého zákazníka jednotlivě.

Nejedná se tedy o sériovou výrobu.

Počítač se začne sestavovat po obdržení zálohové platby na účet prodávajícího, nebo po doložení provedení platby ve prospěch našeho účtu.

 

Doprava

Zboží zasíláme přepravní společností DPD. Zásilky jsou doručovány následující pracovní den od odeslání. O expedici je zákazník informován emailem a sms zprávou s číslem zásilky. V den doručení obdrží zákazník další sms s informací o přibližném čase doručení a s kontaktem na řidiče.

Používáme kvalitní obalový materiál a všechny zásilky jsou označeny etiketami KŘEHKÉ a NEKLOPIT, aby se minimalizovalo riziko poškození zásilky. Pokud i přes veškerou snahu dojde k poškození zásilky při přepravě, je potřeba zjištěnou škodu nahlásit nejpozději do 2 dnů od převzetí zásilky.


Poruchy

Ke všem počítačovým sestavám PRIMA PC poskytujeme nadstandardní servis PRIMA EMERGENCY po dobu 24 měsíců od koupě.

Pokud má zákazník s PC potíže, zavolá na naši technickou podporu, kde se mu pokusíme s problémem pomoci.

 

 

Pro tyto opravy máte v počítači nainstalovaného klienta LogMeIn, přes kterého se můžeme připojit

Do Vašeho počítače a případné problémy odstranit na dálku.

Nemusíte se bát že bychom Vás sledovali, veškeré přihlášení našeho technika zjistíte okamžitou změnou plochy a

k přihlášení na Váš počítač potřebujeme znát heslo, které nám musíte sdělit.

 

Pokud problém nelze vyřešit po telefonu, bude po domluvě se zákazníkem zajištěna přeprava PC od zákazníka

do našeho servisu, provedena oprava nebo výměna vadné části a PC následně odesláno zpět k zákazníkovi, vše na náklady našeho servisu.

Pokud bude ovšem zjištěna závada zaviněná zákazníkem, nebo porušení záruční plomby, hradí tak zákazník veškeré naklady s opravou spojené.

V případě závady se tedy nemusíte o přepravu PC starat, stačí nám zavolat a vše vyřídíme za Vás.

 

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat na E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo Tel: 724163830

Přihlášení

Partneři

Jsme partnery:

LYNX

TRILINE

HAL 3000

Hewlett Packard

NORTON by Symantec

Western digital

 

 

 

Online platba